Megoldott

Zárva tartott parkoló

A Szentendrei út és a Reményi Ede utca sakrán lévő, az önkormányzat tulajdonában álló üres telken a Szigetfesztivál idejére létrehozott parkolót bezárták. Le kellene szedni a feliratokat, és elszállítani a bútorokat.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A műanyagbútorokat is elvitték.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Leszedték a feliratot.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére