Megoldott

Törött korlát

FRISSÍTÉS 2022.08.31.:
Látszik, hogy a másik oldalon lévő korlát vízszintes. Ez is olyan volt eredetileg gondolom. De ha szerintük ez a normál állapot, akkor mégis milyen javítás történt meg? Mert a tegnap készült fotón ugyanúgy néz ki, mint korábban. Van némi ellentmondás a válaszukban.

-------------------

FRISSÍTÉS 2022.08.30.
Bejelentő helyszíni fotó és bejegyzés:
"Nincs változás."

----------------

FRISSÍTÉS 2022.06.27.
Penny Market válasza:
"Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy megkeresését továbbítottuk illetékes munkatársaink részére korábban, 2022.06.30-ig a hiba javításra kerül. Szíves megértését köszönjük!"

---

Törött a korlát a Penny parkolójában.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 16

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján
  • Penny Market válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!
    Köszönjük, hogy ismételten megtisztelte bizalmával társaságunkat.

    Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy a jelzett korlátnál történtek javítások, azonban a korlát felső része nem vízs
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Penny Market

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.08.30. Bejelentő helyszíni fotó és bejegyzés: "Nincs változás." --- FRISSÍTÉS 2022.06.27. Penny Market válasza: "Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy megkeresését továbbítottuk illetékes munkatársaink részére korábban, 2022.06.30-ig a hiba javításra kerül. Szíves megértését köszönjü...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Látszik, hogy a másik oldalon lévő korlát vízszintes. Ez is olyan volt eredetileg gondolom. De ha szerintük ez a normál állapot, akkor mégis milyen javítás történt meg? Mert a tegnap készült fotón ugy...
  • Penny Market válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!
    Köszönjük, hogy megtisztelte bizalmával társaságunkat.

    Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy megkeresését továbbítottuk illetékes munkatársaink részére ismételten, a korlát javítása
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Penny Market

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "Törött a korlát a Penny parkolójában."-ról "FRISSÍTÉS 2022.08.30. Bejelentő helyszíni fotó és bejegyzés: "Nincs változás." --- FRISSÍTÉS 2022.06.27. Penny Market válasza: "Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy megkeresését továbbítottuk illetékes munkatársaink részére korábban, 2022.06.30-ig a hiba jav...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Penny Market válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!
    Köszönjük, hogy megtisztelte bizalmával társaságunkat.

    Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy megkeresését továbbítottuk illetékes munkatársaink részére korábban, 2022.06.30-ig a hiba
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Penny Market

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    5
    Kiegészítésre vár
    5

    Törött kerékpárparkoló.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Penny Market
    Tűzoltó utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bálint Baráz
    Illetékes: Budapest Közút
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült közlekedési tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Baross utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére