Megoldott

Rossz kijelző

A 9001-es 72M trolin ülök. Rossz az első kijelző.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Szondi u. 96

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0021907-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00102588

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük a megkeresését, amellyel kapcsolatban a BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában
    ...
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    XD
  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Hölgynek nem ildomos így reagálgatni.
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Honnan tudod, hogy úr vagyok? :-)
  • B Simon hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt sokkal egyszerűbb higgye el mindenki, mert minden beérkezett panasz iktatásra kerül. Ha meg szólsz, annak nem lesz nyomva, legfeljebb beírja a menetlevélbe. Aztán a műszak vagy foglalkozik vele, v...
  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Pusztai Macska(Makacs) úr, honnét tudnám, ha nem jelezte ezt a bejelentésben? :D :D :D
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Honnan tudod, hogy nem jeleztem? Egyébként meg saját statisztikám szerint 10 jelzésből 9-nél nagy ívben tojtak rá a vezetők, hogy én mit magyarázok nekik rossz kijelzőről, nem jól záródó ajtóról vagy...
  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Vezetőnek tessék jelezni jövőben, ha van rá mód, gyorsabb az ügyintézés.
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Nagyon gáz utastájékoztatás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út, M (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó Budapest logo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kassai utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére