Megoldatlan

Új utasváró kérése

Anonim Járókelő

A nemrég indult vasútfelújítás óta Pesterzsébet vasútállomás buszmegállóban a délutáni csúcsidőben gyakorta tapasztalom, hogy tucatnyian várakoznak és csak egy párszemélyes esőbeálló van a megállóban. A közelben egyáltalán nincs árnyék se, emiatt szeretnék érdeklődni, hogy nem tervezik-e további utasváró(k) létesítését a helyszínen. Képen mellékelem a probléma helyszínét.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Pesterzsébet vasútállomás

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A honlapjukon tárgyi számon nyilvántartott alábbi bejelentés kapcsán tájékoztatjuk Önöket, hogy a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában lévő közterületeken a meglévő, de j
    ...
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 60360 /2022-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeletési Főosztálya részére.

    Tiszte
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó,elopott Buszváró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    József utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Nincs buszváró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére