Megoldott

Utcai fény nem működik

A kossuth lajos udolopart 128 minus 11 fagylaltozo elott utcai feny nem mukodik.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kossuth Lajos üdülőpart 128

Hozzászólások

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés nevét "Utcai feny nem mukodik"-ról "Utcai fény nem működik"-ra.

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem ég az utcai lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lázár Zsolt
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szőlő köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ronda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Töredezett alap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Óbuda lakókert (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére