Válaszra vár

Elhagyott jármű.

Anonim Járókelő

Hosszú ideje magára hagyott, műszaki-hibás jármű. Kérjük az illetékes hatóságot, ellenőrizze hogy jogosultan tartózkodik-e a jármű közterületen.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Katona József u. 17

Hozzászólások

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kivont Citroen közterületen parkol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Suzuki Békásmegyeren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Papp Alexander
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Nyár utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére