Megoldott

Kidöntött főutvonal tábla

Péceli útról kanyarodva a Czeglédi Mihály utcába egy kamion kanyarodáskor, eldöntötte a főútvonal jelző táblát, illetve megnyomta a villanyoszlopot is.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Péceli út 222

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Nyilvántartásunk szerint a helyreállítás megtörtént.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.png@01D115
    ...
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Forgalomtechnika"-ról "Egyéb"-ra.

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ház Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális reklám

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Bocskai út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiálló kábelcsonk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Batthyány (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rongált, firkás villanyoszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Batthyány tér M+H (Bem rakpart) (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére