Megoldott

Szétparkolt zöldterület Dayka Gábor utca

Szétparkolt zöldterület a Dayka Gábor utca 20. előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Dayka Gábor u. 20

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A nevezett helyszínt Újbuda Közterület-felügyeletének munkatársai több alkalommal ellenőrizték (fotókkal dokumentálva). Az ellenőrzések időpontjában szabálysértést nem tapasztalta...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Motortároló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Igmándi utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére