Megoldott

EU-s M3 metrós tábla leesett

Tisztelt járókelők már egy jó ideje P+R parkolónál le van esve az EU-s tábla amin ki van rakva hogy mennyibe került földre esve illetve meg hajlítgatva szeretném kérni az illetékest hogy nézzen rá és valamily módon orvosolja ezt a problémát Kőbánya-Kispest P+R parkoló metró be járat

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Kőbánya-Kispest

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Ádám Kiss hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen meg történt a helyre állítása
  • Ádám Kiss visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    0038/0021568-1/2022
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00102487

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amellyel kapcsolatban a BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatja, hog...
  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés nevét "EU-s M3 metrós tábla leeset"-ról "EU-s M3 metrós tábla leesett"-ra.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos végállomás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Közvágóhíd (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Villogó vészkijárat jelzés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Blaha Lujza tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Túl hangos négyes metro

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Berzsenyi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére