Megoldott

kidölt tűzcsap

A Ferenc krt 18. előtt sérült a tűzcsap.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Bibor Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    höszönöm:)
  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Pont ma láttam hogy ez már ok :)
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott azóta a probléma?
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Bibor Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt jelzőtáblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Folyik a tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Krinnyian k
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Hurok utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megint hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére