Megoldott

vibrál az izzó

kérem javítsák hol van fény hol nincs meg vibrál is

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kaptárkő u. 12

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    köszönjük
  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre társaságun...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltakart lámpa

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Ulászló utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    közvilágítási oszlop zöld lenn- BDK

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Budafoki út / Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére