Megoldatlan

A szemét csak nem tűnt el magától 2016. 03. 28.

Északi vasút híd nyugati lábánál lévő kerék és bicikliút melletti terület....
vastagon borítja a műanyag szemét (több éve gyűlik és keveredik a rá hulló lombbal).

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Pontosabban: "tisztán tartására".
  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a terület most a XIII. vagy a IV kerülethez tartozik?
    Sajnos attól még, hogy kinyomozható, hogy kinek a közigazgatási területén van az adott terület, attól még a legközelebbi telek tulajdonosát fog...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Hiányzó járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Gábor
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fa metszés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K G
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Tél utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Törött pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Aradi utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére