Válaszra vár

Szemetes és áthelyezett padok

Tisztelt Illetékes!

A Pagony utcai parkban a padok össze-vissza lettek valaki által rakva. (Én arra tudok gondolni, hogy a piacosok mozdíthatták arrébb.) A további probléma, hogy a park szemetes. Kérem a padokat visszahelyezni és a szemetet feltakarítani. Illetve kérem, hogy a közterületi kamerát fordítsák a park felé, hogy a későbbiek során meg tudják keresni azokat, akik szabálytalanul átrendezik a park látképét.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Pagony u. 29

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult lefolyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Dóra
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Pethényi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Veszélyes lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Zugligeti út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gallyazásra van szükség

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Dóra
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Hadik András utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére