Válaszra vár

Tönkrement jelzőtábla

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022.06.24.
Budapest Közút válasza:
"A VIII. kerület, Gázláng utca kórházi célforgalom számára sorompóval lezárt út, melyen a forgalomtechnikai eszközök üzemeltetése nem Részvénytársaságunk feladata."
--------------------
Jelzett helyszínen levált a jelzőtábláról a forgalmi üzenet, így értelmezhetetlen.

Kérjük az Illetékest, javítsa a táblát, vagy ha felesleges, távolítsa el azt!

Pontos helyszín:
47.49706723869844, 19.0822026215465

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Fiumei út 17

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Péterfy Sándor Utcai Kórház-rendelőintézet

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen levált a jelzőtábláról a forgalmi üzenet, így értelmezhetetlen. Kérjük az Illetékest, javítsa a táblát, vagy ha felesleges, távolítsa el azt! Pontos helyszín: 47.49706723869844, 19.0822026215465"-ról "FRISSÍTÉS: 2022.06.24. Budapest Közút válasza: "A VIII. kerület, Gázláng utca kórházi célfor...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A VIII. kerület, Gázláng utca kórházi célforgalom számára sorompóval lezárt út, melyen a forgalomtechnikai eszközök üzemeltetése nem Részvénytársaságu
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Eurovelo tábla a földön

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: Egyéb szervezet
    0909-MÜPA-Nemzeti Színház H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Megdőlt poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Montevideó utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére