Megoldásra vár

Kiszáradt fa

A Hungária körút 22 előtt az elválasztó sávon található a képen látható kiszáradt facsemete.
Google utcaképen itt: https://goo.gl/maps/fb1YofdJkkGDsTpL8
Szeretném kérni a cseréjét.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Hungária krt. 22

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a kiszáradt fák eltávolítását beütemeztük. A fák pótlásáról egy éven belül gondoskodunk.
    Tájékoztatjuk, hogy idén, csak a tavaszi ülteté
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Kelemen Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Hungária körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fölösleges fatámaszték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Fiumei út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kelemen Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Hungária körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére