Megoldásra vár

Kátyúk végig a Mártonffy utcán

Kátyú követ kátyút a Mártonffy utcán.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Mártonffy u. 87

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Spongya Róbert úr!

    Köszönjük bejelentését, az úthiba javításáról intézkedni fogunk.
    Bejelentéseit közvetlenül a varosfejlesztes@pesterzsebet.hu email címen is megteheti a gyorsabb intézkedés...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Spongya Róbert bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt az aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Dessewffy utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú a buszmegálló előtt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Csepeli átjáró (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lyukas az út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Leányka utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére