Megoldott

Kidöntött pollerek

Tisztelt Illetékes!

A Vágány utca Dózsa György úthoz közeli végén kidöntöttek több pollert is. Kérem pótolják. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Vágány utca / Dózsa György út

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére