Megoldásra vár

Nyikorgó zászlók

Évek óta hallgatjuk az irodaház zászlórúdjainak elviselhetetlen nyikorgását. Egyszerűen nem lehet létezni mellette! Mi a szemben lévő házban lakunk, innen többen tettünk már panaszt, én is voltam bent személyesen és telefonáltam is az üzemeltető céggel, de mindig azt mondják majd kivizsgálják… hát nem tudom mit lehet ezen még vizsgálni. Jó lenne ha egyszerűen kicserélnék azt, amelyik a legrosszabb (amin most a LensaBud zászló lóg), vagy legalább ne használják addig amíg nincs megoldás! Köszönöm, ha bárki tud segíteni ebben az ügyben!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Csalogány u. 35

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Sz Fanni bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lomtalanítás - foglaló tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Vöröstorony utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    letört faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Törökvész út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére