Válaszra vár

Undorító parkolóautomata

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő parkolóautomata rongált, mocskos, környékén áll a vizelet. Felháborító, hogy ilyen mocsokban kell fizetni a horribilis parkolási díjat, kesztyűben nem ér hozzá szívesen ilyen géphez senki.

Kérjük az Illetékest, mielőbb rendezze a bejelentett automata környékét, és tisztítsa meg az automatát, tartsa kulturált, használható minőségben azt!

Pontos helyszín:
47.51305942026059, 19.053880714118577

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Katona József u. 4

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Galambtetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Népfürdő utca (Árpád híd) (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Döglött állat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Menyasszony utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ömlik a víz a járdára, ha esik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére