Megoldásra vár

Összefestett utcatáblák

Anonim Járókelő

Az Áchim András illetve a Miatyánk utca táblái össze vannak festve, kérem cseréljék.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Áchim András u. 8a

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    kökény utca, bujdosó köz, szabadság utca táblák is meg vannak rongálva, a környező utcákban is ez a helyzet valószínűleg
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A Műszaki osztály válasz:
    Megrendeltük a graffiti eltávolítását az utcanévtáblákról..
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    összefirkált tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sugár Botond
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kokárda utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Összefirkált szemetesek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Lövőház utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére