Megoldott

LOV855

Anonim Járókelő

LOV 855 rendszámú autóbusz első klíma elpárologtatóján a rács nincs megfelelően rögzítve, illetve a benne levő szűrő is el van mozdulva.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Sibrik Miklós út 68

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/20420-1/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00102009

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk az illetékes BKV Zrt.-nek. A társaság azt válaszolta
    ...
  • Simon Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Szarok :)
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére