Megoldott

Megint hiányzik

Megint hiányzik a vizes fedél a zebrán.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 194

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolva.
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Törött fedélke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Rhédey utca (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Repülőtéri út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére