Válaszra vár

Oroszlános kút

Az Oroszlános kút már a harmadik éve nincs beüzemelve a tér felújítása óta

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Vörösmarty tér

Hozzászólások

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 56607 /2022-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tiszt
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Üres fahelyek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Balassi Bálint utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gaz és parlagfű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Dévér park (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére