Megoldott

Elhagyott BMW

2020.06.08-n kivont, 2020.08.17-n lejárt, Etele út 46A - B között áll már jó ideje

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele út 46b

Hozzászólások

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Hál istennek ,hogy elvitték!!!

    Ezzel is csak a gond és nyűg lett volna.

    Újbuda Közterület-felügyelet
  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszönöm
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Felszólítva ma.

    Újbuda Közterület-felügyelet
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Mohai út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Elhagyott balesetes jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Hengermalom út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére