Válaszra vár

Folyik a kút

Folyik a kút a Dráva Parkban, beragadt a teteje.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dráva park

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Japan keserufu

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Kelén utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hatalmas gaz és szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Visegrádi utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére