Válaszra vár

Beesett rács

Beesett a rács a folyókánál.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Örs vezér tere 23

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: IKEA

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére