Megoldott

Zöldhulladék közterületen

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen ágakat, zöldhulladékot helyeztek ki.
Kérjük az Illetékest, szállítsa el azt!

Pontos helyszín:
47.58012519635855, 19.064165646022257

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Királyok útja 55

Hozzászólások

  • Járókelő Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentett zöldhulladék valóban nincs a helyszínen, az ügy megoldódott.
  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a zöldhulladékot már nem találták a helyszínen.
    Munkatársaink munkáját nagyban megnehezíti, ha a zöldhulladékok nem megfel
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Hajógyári sziget szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Budapest Hajógyári sziget Hrsz: 23796/58 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Trehány munka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács István
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Parkmozi köz (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére