Megoldásra vár

Hiányzó fa

A József krt. 50. előtt hiányzik egy fa.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, József krt. 50

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő fa pótlásáról a kivágást követően egy éven belül gondoskodunk.
    Idén, csak a tavaszi ültetési szezonban - a pótl
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Hungária körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fölösleges fatámaszték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Fiumei út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kelemen Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Hungária körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére