Megoldásra vár

Hiányzó fa

A Teréz krt. 56. előtt hiányzik egy fa.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 56

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő fa pótlásáról a kivágást követően egy éven belül gondoskodunk.
    Idén, csak a tavaszi ültetési szezonban - a pótl
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kikopott a fű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Barányi György
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Városligeti Fasor (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Vasrúd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére