Megoldásra vár

Hiányzó fák

A Szent István krt. 29. előtt hiányzik két fa.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Szent István krt. 29

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő fa pótlásáról a 2022-es őszi ültetési szezonban gondoskodunk.
    Idén, csak a tavaszi ültetési szezonban - a pótlá
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Üres fahelyek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Belgrád rakpart (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Belgrád rakpart (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére