Megoldatlan

Elhagyott Moped.

Március óta egy helyben parkol a járdán a képen látható robogó. Igaz, a gyalogosforgalmat nem zavarja, de a látványt nagyon.
A helyszín: A Pasaréti út kezdete.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szilágyi Erzsébet fasor 51

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Mint azt a bejelentő is írja, a gyalogos forgalmat nem zavarja.
    Az alvázszám látható helyen van, így a rendszerből lekérve ellenőrizni lehetett, hogy nem kőrözik.
    Így ezzel sajnos...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk a Városrendészeti Osztály felé.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Novotny T bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Iglói utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott Tier roller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Rudas Gyógyfürdő (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Zalaegerszeg utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére