Megoldott

Pesterzsébet Wesselényi utca szemét

Anonim Járókelő

Pesterzsébet Wesselényi utca elején háztartási szemét zsákokban.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Alsóteleki u. 12

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    elvitték a szemetet
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemét az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Szigligeti utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Pesterzsébet Köves út szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Köves út (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére