Válaszra vár

Kopott felfestés

Anonim Járókelő

A 13. ker. Kárpát utcai panelek előtt (én az 52. szám előtt fotóztam) a parkolóhelyek felfestése kopott, ami megnehezíti a parkolást

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kárpát u. 52

Hozzászólások

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    hosszú várakozás a zebránál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Félig kidöntött "Demszky-karó"

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Visegrádi utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közlekedési lámpát kérünk!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére