Válaszra vár

lekopott zebra

Anonim Járókelő

Google Maps szerint Kerepesi út 27.-nél eléggé megkopott a gyalogos átkelő felfestése.
(a kép, amit készítettem, kb. 1 hetes)

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Kerepesi út 27/a

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére