Megoldott

Beszakadt aknafedél

Tisztelt Illetékes!

Hónapok óta így áll ez a beszakadt aknafedő (Matáv logó van rajta).

Kérem a hiba elhárításáról intézkedni szíveskedjenek!

Tisztelettel:
Szelényi Dániel

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Derkovits Gyula u. 32

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült a javítás, MEGOLDOTTként lezárható az ügy, köszönöm!
  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Szépen halad a megoldás :-)
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    A mellette lévő is valószínűleg nemsokára beszakad.
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Szelényi Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    hiányos telekom fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Hungária út (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    sérült , hiányos telekom

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Rákóczi utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányos fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Mészáros Lőrinc utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére