Megoldott

sötét marczibányi tér

sziasztok! nemrég jelentettem nektek, hogy a marczibányi tér egyik oldala sötét. Na hát azóta gyakorlatilag az egész tér tök sötét lett. nem égnek a lámpák az Ezredes és a Garas utca közötti részén és a Garas a Felvinci út közötti részén sem illetve az Aranka és Ribári út alján sem. Nem világít kb 20 lámpa.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Marczibányi tér 13

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Kunos Dani bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Több lámpa nem világít

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hibás lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    sötét utcák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kunos Dani
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Marczibányi tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére