Megoldott

Poller

Sajnos megint nekiment valaki a pollernek.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Szent kereszt tér

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem belátható út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bélatelepi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Itt maradt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapest Közút
    Cinkotai út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére