Megoldásra vár

Halott fa

Tisztelt Illetékes!

A Petneházy utca 77/b előtt található, 001148100 azonosítójú fehér akác halott. Kérem távolítsák el, és ültessenek a helyére új fát. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Petneházy u. 77b

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a halott fa eltávolításáról a Közszolgáltató Zrt. gondoskodik és az őszi faültetés alkalmával pótolja.

    Köszönöm, hogy segíti munkánkat.

    tisztelettel

    Karácsonyi
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Japan keserufu

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Kelén utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hatalmas gaz és szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Visegrádi utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére