Válaszra vár

Útból kiemelkedő fedlap

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő fedlap, és annak környéke erősen kiemelkedik az út síkjából, ami így hirtelen "megdobja" az erre közlekedő járműveket, ezáltal balesetveszélyes, valamint kárt okoz az erre közlekedő gépjárművek futóművében.

Kérjük az Illetékest, hozza újra szintbe a fedlapot az erre haladó út síkjával!

Pontos helyszín:
47.59083205440929, 19.064076276121916

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Napfény u. 2

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00101824 számú bejelentésére válaszolva tájékoztatjuk, hogy levelét illetékességből továbbítottuk a Fővárosi Csatornázási Művek részére.

    Bejelentését köszönjük!

    Tiszt...
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megkeresését továbbítottuk az Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé ügyintézés céljából.

    Intézkedésig türelmét kérjük!

    Tisztelettel:
    Illés Kata
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Beomlásveszélyes alámosás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth Valéria
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Út síkjából kiálló csatornafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    11 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt út és csatorna fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Rudas Gyógyfürdő (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére