Megoldásra vár

Megsüllyedt aszfalt

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen a kék fedlap körül rendkívül besüllyedt az aszfalt, ami így balesetveszélyes, valamint kárt okoz az erre közlekedő gépjárművek futóművében.
Kérjük az Illetékest, javítsa a jelzett útszakaszt!

Pontos helyszín:
47.57704797154411, 19.06049177606631

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Zaránd u. 38

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások


  • Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00101823 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy önkormányzati forrás függvényében, illetve az időjárástól függően lesz módunk a Zaránd utca 38. számú ingatlan...
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megkeresését továbbítottuk az Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé ügyintézés céljából.

    Intézkedésig türelmét kérjük!

    Tisztelettel:
    Illés Kata
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kátyú a kereszteződésben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Péter utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kátyús útszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Silvanus sétány (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére