Megoldott

Katasztrófális járat

Anonim Járókelő

Pénteken (május 13. - a szerk.) a 23E-n láttam befordulni a Baross utcába a PXZ 877-et. Valami nagyon lehetett mert olyan magas hangon bőgött a motorja hogy szó szerint megijesztett. Fel nem foghatom, hogy nem tűnt fel ez a hiba a sofőrnek vagy a garázsban, és hogy lehetett ilyen jármű forgalomban. Pontosan az ilyeneket alapból nem kell kiszedni és elküldeni kivizsgálásra mert ezek alapból fiatalok mivel 2008-ban készültek . Bár nem tudom, hogy mi okozta ezt a problémát, Szeretném tudni, hogy a pénteki eset után megvizsgálták-e a buszt, és hogy mi volt a baja. Vagy továbbra is forgalomban maradt ilyen állapotban? Ilyen volt novemberben a(z) MUT-891 esete is ahol a sofőrhöz a 23-as végállmáson (Ady Endre tér) be is kopogtam és ott derült ki hogy ez olyan hogy csak úgy indul el. Igaz ez a PXZ 877-re is.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Topánka u. 5

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/19872-1/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00101816

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk az illetékes BKV Zrt.-nek. A társaság azt válaszolt
    ...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    RCT 316

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Zoltán
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Topánka utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    9
    Megoldott
    9

    Felesleges kapaszkodó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Zoltán
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Mártírok útja (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére