Megoldott

Választási plakáthely ottmaradt

A választási plakáthely kint maradt, nincs már szerepe.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Fodor u. 78

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Jogos Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott, elvitték. Köszönöm!
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • Jogos Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lógó utcatábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Széll Kálmán tér M (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kőtörmelék az úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Tamás
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Pethényi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kvíz kérdés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Zugligeti út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére