Megoldott

Elfelejtett zebra a Dembinszky-Bethlen Gábor sarkon

1-2 hónappal ezelőtt felbontották az aszfaltot a VII. kerületi Bethlen Gábor utca és Dembinszky utca kereszteződésében. A aszfalt visszakerült, de a zebra visszafestéséről úgy tűnik, hogy elfeledkeztek. Az autósok pedig nem nagyon figyelik az út mindkét oldalára kihelyezett gyalogos átkelőhely jelző táblát.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dembinszky u. 14

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fejes Tibor hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez gyors volt :)
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Fejes Tibor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Hernád utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kitört tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Jósika utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nem működő lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére