Megoldott

Eldugult csatornaösszefolyók

Kérem, takarítsák ki a képen látható, eldugult csatornaösszefolyókat!
A templommal szemben, illetve a templom és a Mátyás király úti átkelő közötti rácsok vannak eldugulva.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Rákóczi u. 12a

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták!
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    11 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Benőtte a növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Óbuda, Bogdáni út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére