Megoldásra vár

Állandó szabálytalan parkolás

Állandóan szabálytalanul parkolnak a sétányon, a közterület-felügyelet nem tesz ellene semmit. Mindeközben százával vannak üres parkolóhelyek a szemközti plázában.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele út 67

Hozzászólások

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    A Közterület-felügyelet nem dönt poller ügyben, ezzel érdemes lehet az Önkormányzatot megkeresni
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen a választ! A fizető övezet bővítése nagyon időszerű lenne, és a kerület jelentős részének élhetőségén javítana, remélem minél hamarabb megvalósul. Abban azonban nem vagyok biztos, hogy...
  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Poller kihelyezés?
  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A nevezett helyszínt a kollégák rendszeresen ellenőrzik és szükség esetén megteszik a hatáskörükbe tartozó intézkedéseket.
    Továbbá tájékoztatjuk, hogy a parkolási gondok enyhítésé
    ...
  • Autómentes Városokat hozzászólt a bejelentéshez.

    Azonkívül a pláza ingyenesen sem lenne megoldás nekik mert annyira lusták hogy nem fognak 5 percet sétálni hogy parkoljanak. És még fizessenek is érte. Hol élsz?
  • Autómentes Városokat hozzászólt a bejelentéshez.

    Végre valaki. Mivel behajtani tilos tábla van így a rendőr is simán büntethetné. Hol van az intézkedési kötelezettség ilyenkor?
    Azon kívül mikor erre megyek haza rollerrel mindig látom hogy egy két au...
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Belvárosi kerületekben van olyan gyakorlat, hogy az önkormányzat megállapodik a parkolóházakkal, és a helyi lakosok kedvezményesen parkolhatnak, így nem a közterületet foglalják.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Mondjuk a szemközti pláza gyaníthatóan nem lakossági célokat szolgál.
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére