Megoldott

Hiányzó fedlap

Kérem pótolják a hiányzó fedlapot! Köszönöm előre is!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Nádorliget u. 7

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A bejelentő visszajelzése alapján
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Már pótolták is. Nagyon köszönöm!
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Repülőtéri út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiányzó fedél és tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Bocskai út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Törött vízközmű fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Karinthy Frigyes út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére