Válaszra vár

Kukák a Népkertben

Ismét graffitisek a kukák a Népkertben.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 86

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fenyő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Rákoshegyen az erdőben rengeteg a szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Bocskai István utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére