Megoldatlan

Fűnyíras hianya

A 11. Kerulet Ibrahim utca 3 elotti fűterulet honapok ota funyiras, rendrzes nelkul van.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Ibrahim u. 1

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. május 23., hétfő 17:19
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Szlanka Domonkos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére