Megoldott

Hangos csatornafedél

Anonim Járókelő

A Galvani utcában kimozdulhatott egy csatornafedél, csattogó hang hallatszik amikor kocsik mennek át rajta. Kérem igazítsák meg.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Galvani u. 5

Hozzászólások

  • Ügykezelő Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tökéletes (mert mit keres az út közepén egy csatornafedél, mindig lesz zaja), de a csattogó hang megszűnt, megoldott.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    vízelvezető süllyedt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Rétköz utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemetes csatornanyílás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    csatorna fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére