Megoldásra vár

Kiszáradt fák

A Garay téren a 15-től 19 számokig több kis fa is kiszáradt.
Szeretném kérni a cseréjüket.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Garay tér 19

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu

    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- 00101552

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00101552 azonosítószámú bejegyzésre tájékoztatjuk, hog
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Kelemen Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útra kihajló fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fodor Péter
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Osvát utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kitört fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Madách Imre út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Almássy utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére